כל מה שרצית לדעת על ה beermachine

מה זה beermachine
ה- Beermachine הינה מערכת בישול בירה ביתית שלמה ,סגורה ועצמאית המבצעת בצעד אחד בישול בירה ביתית מושלם ומאפשרת למשתמש לבשל בירה מעולה וטרייה בקלות שדומה להכנת קפה. הרעיון הוא פשוט: לאחר הרכבת המכונה, שהיא פעולה חד-פעמית , תוכל לייצר ע"פ טעמך האישי תריסר סוגים של בירות מכל קצווי תבל תוך 7 עד 10 ימים. בעת קניית ערכת Beermachine תקבל חבילת תערובת לבישול בירה בעזרתה תוכל לבשל כ 9 ליטר בירה ( כ-28 כוסות "שליש" ) של בירה טרייה ומעולה אותה תוכל למזוג ישירות ממכונת הבירה. גודלה של ה- Beermachine תוכנן לאחסון במקרר ביתי רגיל ללא שום צורך במציאת פתרונות קירור "תעשייתיים".
כשנהנים הזמן עובר מהר ... לא יאומן אבל עברו כבר עשרים שנה מאז שהדגם הראשון של ה- Beermachine הושק בעולם . דגמי ה - Beermachine זמינים וניתנים לרכישה בהרבה מאד ארצות בעולם והיא צברה לה מוניטין של מערכת קלה וידידותית לשימוש שמייצרת בירה נהדרת, טבעית וטרייה וכל זאת בזמן קצר ביותר בהשוואה לכל שיטה או מערכת אחרת המוכרת בשוק. כיום קיימים שני דגמים לבחירתך.

ה- Beermachine הפכה להיות אחד הכלים החשובים ביותר בתהליך בישול הבירה הביתית. בישול בירה בכמויות קטנות בעזרת תערובות של מרכיבים טבעיים בלבד שהוכנו על ידי מומחים לבישול בירה מאפשרות לכל אדם לייצר את הבירה האהובה עליו. ה - Beermachine תוכננה ע"י מדעני בישול בירה ורשומה כפטנט בינלאומי .הדגמים המשופרים הנמכרים בימים אלו כוללים גוף תסיסה, גוף מייצב וגוף מוזג שמתחברים בהרמוניה מושלמת למערכת אחת אטומה לגמרי לאוויר כך שכל אחד יוכל ליהנות מחוויה מושלמת שבסופה מניבה בירה מחבית באיכות מעולה ומשביעת רצון וכבר שנים רבות זוכה לתואר הנכסף "המוצר המועדף" כ מתנה מקורית לגבר .

ה- Beermachine הופכת חלום למציאות ומאפשרת לכל אוהבי הבירה לבשל וללגום בירות מחבית עשירות במרקם ובארומה אשר בושלו במיוחד על ידם וכל זאת בקלות ובזמן קצר יותר מאשר ניתן לבשל בכל אמצעי או שיטה אחרים הקיימים בשוק.

בשל את הבירה הטובה בעולם:
גייסנו את מיטב המומחים העולמיים בתחום עשיית הבירה הביתית ובעזרתם פיתחנו מבחר ומגוון תערובות בירה שנוצרו מחומרים בעלי איכות גבוהה ונאספו מכל פינות העולם. מהיום תוכל לייצר בביתך בירה ביתית טרייה, וטעימה בקלות ובזמן קצר ללא כל מאמץ . איכות הבירה שזה עתה בושלה הופכת אותה לבירה טובה יותר מכל בירה שתקנה בחנות. המכונה מייצרת בירה ביתית מדהימה ובאיכות שלא תאמן. 

מהיום אתה הוא המומחה לבירה
מעתה תוכל לייצר בעצמך בירה ביתית בעלת טעם מיוחד בעזרת ה- Beermachine . מה שיצחיק אותך כל הדרך למקרר היא שה- Beermachine מבשלת בירה ביתית בשליש מהזמן המסורתי הנדרש לייצור ובישול בירה ביתית ובשליש מהמחיר של הבירה שאתה קונה בחנות. ה- Beermachine מייצרת בירה נהדרת, במהירות ובצורה פשוטה ביותר. לא נחוץ מטבח, לא צריך להרתיח את המרכיבים, לא צריך שום תוספות והמתנות ארוכות כדי להתחיל ליהנות מהבירה האהובה עליך. הבירה הביתית ומרכיביה טבעיים לחלוטין ועשייתה בבית היא חלק מההנאה והחוויה של בישול בירה מחבית . 

בירה מיוחדת שמבושלת במחיר מצחיק
בירה ביתית מצוינת לא חייבת לעלות עשרות שקלים לאריזת ששיה, למעשה כל בירה ביתית שתבחר לייצר ב- Beermachine עולה רק כמה שקלים בודדים , אבל כמו כל דבר בחיים ... "לא הכול כסף" .עלות הייצור הנמוכה היא רק יתרון אחד של הכנת בירה ביתית. בישול בירה בבית הוא לא רק זול, הוא גם דרך טובה להרשים את חבריך בכישוריך כמומחה בבישול בירה ואין לתאר במילים את ההרגשה כשתכבד את חבריך בבירת "בוטיק" שיוצרה על ידך במבשלת הבירה הפרטית שלך . 
אנחנו לא גובים תשלום נוסף עבור האפשרות כי תוכל להתפאר במעשי ידיך... ודאי בשלב זה אתה שואל את עצמך כיצד עובדת מכונת הבירה?

תרגם את החלום למציאות
מזיגת כוס הבירה הביתית הראשונה שייצרת בעצמך תהווה סימן וצעד ראשון לתחילתה של ידידות מופלאה בינך לבין ה- Beermachine. משתמשי ה- Beermachine חוזרים ומבשלים בירה ביתית שנה אחר שנה כבר עשרים שנה. גם אתה תוכל להצטרף ולבשל להנאתך כתריסר בירות בטעמים שונים מכל העולם בנוחיות מרבית של בישול בצעד אחד וכל זאת בביתך שלך. התהליך כל כך קל וחסכוני שבסיומו תתפעל לאן לוקחות אותך כמה דקות של עבודה קלה ועד כמה טעים הפרס. ועכשיו ברצינות, אין הרגשה טובה יותר מאשר יצירת הבירה שלך, פרט, כמובן, לשתיית הבירה עצמה. חייה את חווית מכונת הבירה ופנק גם את חברייך ... כי כבר שנים רבות זוכה ה beermachine לתואר הנכסף "המוצר המועדף" כ מתנה מקורית לגבר .


גאוות משפחה
לשמחתנו שוטף את העולם גל של מבשלי בירה ביתית חדשים הנמצאים בכל מקום על הכדור והם מבשלים את הבירות שלהם ב- Beermachine. מדובר בגברים ונשים מכל רובדי האוכלוסייה ומשכבות סוציו אקונומיות שונות אשר הפכו את אהבתם לבירה לתחביב מהנה. רובם ככולם מתגאים ונהנים גם משתיית הבירה הביתית שבושלה בביתם וגם כשהם מגישים ורואים אחרים שותים אותה ונהנים ממשהו שהם ייצרו. כבר שנים רבות זוכה ה beermachine לתואר הנכסף "המוצר המועדף" כ מתנה מקורית לגבר .

איך נוכל לדעת?
ראשית , הם מתחילים להיות מכורים לתהליך ומשתפים אותנו בעצם החוויה של בישול בירה ביתית ואיזה בירות נהדרות ה- Beermachine שלהם מייצרת. אנחנו שומעים מאנשים שמשתמשים במכונת הבירה הביתית שלהם כבר עשר וחמש עשרה שנים. אלה משתייכים לסוג האנשים שיודעים ליהנות מהחיים ומזהים מוצר איכותי כשזה נקרה בדרכם והם ממהרים לאמץ אותו וליהנות ממעלותיו. 

שנית , הם מגנים באופן פעיל על כדור הארץ של כולנו בכך שהם משתמשים ב- Beermachine שוב ושוב ועל ידי כך הם מונעים ערימות של אשפה שמייצרת התעשייה הגדולה וגם מפני שהם מייצרים מוצר שהוא כולו טבעי וחף מחומרי שימור. 

שלישית , הם חברים בקהילה של ממציאים ויוצרים ב - "מועדון מבשלי הבירה". הם מצטרפים והופכים להיות חלק מסורת הגאה של יצרני הבירה שהתחילה לפני כמה מאות שנים, ובנוסף הם מתחלקים בחוויות שלהם כדי שכולנו נוכל להיות שותפים להנאה שלהם. 
אנחנו בחברת Beermachine העולמית גאים במשפחה של יצרני הבירה הביתית. באמת!! בישול בירה ביתית היא מסורת שקיימת מאז תחילת הציוויליזציה. למעשה, כמעט כל הבירה בהיסטוריה בושלה בבית עד לשלהי המאה השמונה עשרה, ואנחנו רק תורמים את חלקנו לשמר מסורת יפה זו. 
הצטרף עוד היום למשפחת מבשלי בירה ביתית ! רכוש גם אתה את ה- Beermachine שלך.

זה בדיוק הזמן להזמין לעצמך או לחבר מכונת בירה ... מפני שכבר שנים רבות זוכה ה beermachine לתואר הנכסף "המוצר המועדף" כ מתנה מקורית לגבר .
כיצד עובדת
ה- Beermachine עובדת כמיכל התססה שאליו מחובר חלק שליטה וחלק מזיגה – כל הפונקציות קיימות במכונה ומתפקדים בהרמוניה כיחידה אחת. 
ה- Beermachine תוכננה על ידי מיטב המוחות בתחום תעשיית הבירה המודרנית בניצוחו של פרופסור מיכאל לואיס מארה"ב - חלוץ ומומחה בעל שם עולמי בפיתוח שיטת ה"מיקרו בישול" ואחד האנשים המוערכים ביותר בתעשיית הבירה המודרנית .צוות הפיתוח יצר את תערובות הבירה היבשות שבעזרתן ניתן לבשל במהירות בירה מחבית ללא צורך בהכנות מרובות ובסרבול הקיים בבישול בירה ביתית באופן מסורתי. לפני כעשרים שנה פיתחה הנבחרת שבראשם עומד פרופ' מיכאל לואיס את אב הטיפוס הראשון של ה- Beermachine . אחרי עשרים שנה צברה לה ה - Beermachine מוניטין בכל העולם וכיום היא הדבר הכי פופולארי בתחום בישול הבירה הביתית.
אין ספק כי ה- Beermachine יצרה מהפיכה. אנשים יכולים לבשל בירה מצוינת בכמויות קטנות בביתם. לא צריך מפעל בגודל של אצטדיון שממוקם ליד נהר בהרים כדי לבשל בירה. גם לא צריך מבחנות, כלי מדידה וחדר מלא בשעונים – שיטות הבישול הפרימיטיבי כבר מאחורינו. הטכנולוגיה חוגגת. כל מה שתצטרך בכדי שגם אתה תוכל ליהנות מבירה איכותית זה Beermachine .

מכונת הבירה משתפת פעולה עם טבע
עשיית בירה ביתית הוא תהליך טבעי ופשוט. לולא היה כזה, לא היית שומע סיפורים איך נוצרה בירה במקרה. 
בירה טובה עשויה ממרכיבים טבעיים וטהורים בלבד .
תהליך התסיסה הוא תהליך טבעי לחלוטין. כל מה שקשור לבישול בירה הוא טבעי לחלוטין פרט להוספת שמות של מותגים ו"חברות גדולות" לתוך התערובת. 

בירה של חברה גדולה לעומת בירה שבושלה בבית

אם הבירה שאתה שותה באה מחבית, פחית או בקבוק שמולא על ידי מכונה, הושם על משאית, הובל בדרכים לחנויות ואז צונן בין הרבה מוצרים נוספים, אתה לא בדיוק משתף פעולה עם הטבע וגם לא הוגן כלפי עצמך.
חשוב על כך, לו כולם היו עושים את הבירה שלהם בבית , כמה פחות פחיות אלומיניום ובקבוקי בירה ריקים היו נחסכים מהרי האשפה שאנחנו יוצרים ולא היו צריכים להיאסף למחזור כל שנה? כמה מיליוני ליטרים של דלק היו נחסכים לו לא היה צריך לשלוח משאיות ענקיות של יצרני הבירה לדרכים? כמה מיליוני קילוגרמים גז רעיל של פליטות אגזוז היו נמנעים? כמה אנרגיה הייתה נחסכת לו לא היה צורך לאחסן ולקרר את כל הבירה "האיומה" הזאת? אתה מסוגל לדמיין ?.

התשובה לכל השאלות האלה: המון, והמון.

אז תחשוב שוב: על כל המשאבים הנדרשים להבאת הבירה התעשייתית לצרכן. מייצרת אותה חברת בירה גדולה... הרבה מהתוצרת היא לא אורגנית, לא עשויה ממרכיבים טבעיים ומכילה כל מיני חומרי שימור ועוברת מיני סינונים. דברים כאלה לא נכנסים לתערובות הבירה שלנו העשויות 100% רכיבים טבעיים בהם אתה משתמש להכנת הבירה האהובה עלייך ב Beermachine .

Beermachine מכונת בירה "שכולה טבעית"

כשאתה עוסק בבישול בירה ביתית בעזרת מכונת הבירה, אתה עצמאי ולא תלוי בשוק. אתה אדם מתקדם מבחינת יחסך לטבע, וגם אדם בריא יותר שפועל בשיתוף פעולה לשמירה על הטבע. העולם וגם חוש הטעם שלך יאהבו אותך על כך. זהו חלק נוסף בהנאה שגורמת מכונת הבירה.

זה הזמן להתחיל לבשל ...
לפני שאתה יוצא לקנות עוד שישיה, הזמן מכונת בירה והתחל גם אתה בבישול בירה ביתית. אנו בטוחים שלא תצטער על כך. 
רמת האלכוהול
עשיית בירה הוא תהליך טבעי ופשוט. לולא היה כזה, לא היית שומע סיפורים איך נוצרה בירה במקרהאוהבי בירה אמיתיים ישתו את הבירה האהובה עליהם מבלי לשאול כמה אלכוהול יש בה. לפעמים, אולי בצוהרי יום חם, מה שאתה הכי רוצה היא בירת לאגר בעלת תכולת אלכוהול נמוכה. 
אולי אתה מתכנן מסיבה ואתה צריך להוריד את תכולת האלכוהול בגלל אורח שרגיש לאלכוהול. במקרים אחרים, אוהבי בירה רוצים בירה אמיתית שנותנת מכה בראש. בעזרת מכונת הבירה תוכל לעשות הכל כי אתה יכול לבשל בירה בעצמך. אחד המאפיינים של מכונת הבירה הוא האפשרות לשנות את תכולת האלכוהול. וכמו שאר תהליך בישול הבירה, זה קל ופשוט.

כמה אלכוהול תערובות הבירה מייצרות?

המבחר הגדול של תערובות הבירה כולל בירות לאגר קלות, בירות ענבר, שיכר חום וסטאוט ואלה מהווים מגוון רחב ואפשרות לבחור את תכולת האלכוהול שאתה רוצה. בדרך כלל בירות בהירות כמו פילזנר ולאגר מכילות פחות אלכוהול ובירות כהות כמו סטאוט ושיכר מכילות יותר אלכוהול. מבלי כל רצון להטיף אנו נוטים להסכים אתך שיש אחריות חברתית מסוימת בהגשת בירה ואנו מקווים שתציית לכל החוקים הנוגעים לעניין לטובת כולם. אין חוק שמונע ממך ללמוד מה גורם לתכולת אלכוהול גבוהה יותר בבירה. תוכל כבר עכשיו להיכנס לקורס מקוון על בישול בירה – (קורס און ליין באנגלית) שמתאים לשימוש במכונת הבירה. עם מכונת הבירה אתה אמן בישול הבירה, אתה הבוס .

כיצד אשלוט בתכולת האלכוהול בבירה שלי?

רמת האלכוהול תלויה במרכיבים של תערובת הבירה, האיכות והשלמות של תהליך התסיסה. לכן חשובה כל כך טמפרטורה קבועה. ולכן צריך אמן הבירה ללכת לבית ספר וללמוד הכול על המרכיבים ועל מדע בישול הבירה. תערובות הבירה שלנו מוכנות מראש על פי מתכונים שתכננו אמני בירה לייצור הבירות הידועות ביותר בעולם ולכן תערובות אלה מייצרות בירה עם תכולת אלכוהול דומה לאותן בירות מפורסמות. 

כבעלים של Beermachine יש לך את כל הציוד הנדרש בכדי לחקור אפשרויות בלתי מוגבלות ולהרשים את עצמך במה שאתה יכול לבשל. ידיעה היא כוח וככל שתדע יותר, כך תהנה יותר מבישול הבירה הביתי בעזרת ה - Beermachine. אנו ממליצים לך להשתלם ולהיות בשלן טוב יותר בעזרת הקורס המקוון לאומני בירה http://beermachineuk.com/files/brewmasters-course.htm ) ) הקורס פשוט וקל מפני שמלמד אותו אחד מהמומחים הגדולים בעולם לבישול בירה – פרופ' מיכאל לואיס לנוחיותך ניתן ללמוד כל שיעור בזמן שמתאים לך. ישנם יתרונות אחרים בתהליך בישול הבירה באמצעות ה - Beermachine שאותם תלמד במשך הזמן ותוך כדיי צבירת ניסיון. במשך הזמן תוכל להשיג שליטה ולכוון את המכונה לייצר את הבירה לפי טעמך ולמידת המוגזות שאתה רוצה, ניתן להגביר או להחליש את טעם ניצני הכישות וכן לכוון את כמות השעורה שתכיל התערובת. 

בדוק כל זאת בקורס המקוון לאומני בירה – הוא ניתן לך חינם ברכישתך את המכונה. 

שליטה בתהליך הבישול
כשאתה שולט בתהליך הבישול התוצאה היא בירה מושלמת

בישול בירה על ידי ה- Beermachine הוא דבר קל וכמעט לא מושפע מטעויות "טיפשיות" שאנשים עשויים לעשות. אבל זה לא אומר שלא כדאי שתדע כמה דברים לפני, במשך וגם אחרי שבישלת בירה. 
בעזרת הקורס תוכל להתאים את הבירה שאתה מבשל בבית לסטנדרט ולטעם שלך.

שלב ראשון – תסיסה
בעקרון ישנם שני שלבים בבישול בירה. הראשון נקרא תקופת התסיסה והוא מתחיל ברגע שהוספת את השמרים ואטמת את ה- Beermachine. במשך שלושה עד חמישה ימים הראשונים של התהליך יש להשאיר את ה - Beermachine בטמפרטורת חדר מתאימה. תערובת הבירה בתוך המכונה והשמרים עובדים ואלה מחוללים פלא ותסיסה. בשלב זה יש להימנע מהוספה של גז (CO2) על ידי הפעלת יחידת הקרבונציה מכיוון שפעולה זו עלולה להאט את התהליך.
עצה: התסיסה הכי טובה נעשית כשמכונת הבירה נמצאת בטמפרטורה שבין 18 ל-22 מעלות צלזיוס.

שלב שני – ניקוי וייצוב
השלב השני הוא שלב הניקוי והייצוב של הבירה והוא מתחיל לאחר שלושה עד חמישה ימים של התסיסה. בשלב זה הבירה סיימה לתסוס ויש להכניס את ה- Beermachine למקרר מפני שבמקרר הבירה מתנקה והופכת צלולה ביתר קלות. שלב זה לוקח בין 4 ל-5 ימים נוספים במהלכו הקרבונציה שנוצרה במשך התסיסה נספגת לבירה והבירה הופכת לצלולה. 
עצה: בירה הופכת להיות צלולה מהר יותר וקולטת CO2 ביתר יעילות בטמפרטורות נמוכות, בין 2 ל-3 מעלות צלזיוס. הטמפרטורה הנמוכה מפסיקה את התסיסה ומאפשרת לבירה להצטלל. 
תוכל להשפיע על הבירה במשך תהליך ההצטללות על ידי הוספת CO2 ולהגביר את הקרבוניזציה כפי שמכתיב לך טעמך. אפשר להוסיף, קרבוניזציה גם אחרי תהליך הבישול (אך לא לפניו) בכדי להגביר את מוגזות הבירה (הגברת בעבוע).
הצעה: יש להימנע מלחץ פנימי גבוה – שים לב שמחוג שעון הלחץ (PSI) לא יגיע לקטע האדום (מעל 15PSI ).

מכונת הבירה היא סביבה מבוקרת
כפי שאתה רואה ישנה גמישות מסוימת בתהליך בישול הבירה(הוספת גז וכ') ככל שתרכוש ניסיון רב יותר בבישול של סוגי בירה שונים, תשנה את אסטרטגיות הטיפול ותדע באמת לעשות את הבירה שלך.

תהליך הבישול ב- Beermachine יכול להיות מאד פשוט, וגם מאוד יצירתי, שליטה מלאה על תהליך בישול הבירה שלך היא רק אחד מהיתרונות מהם תיהנה כבעלים של Beermachine. זוהי באמת הדרך הטובה ביותר לבישול בירה בבית בעזרת מערכת סגורה לגמרי. האם תרצה ללמוד יותר על כיצד עובדת מכונת הבירה? 

הגיע הזמן לבשל משהו ... ! הזמן לעצמך beermachine.

תהליך בישול הבירה
בישול בירה הוא תהליך מורכב שבעבר היה מושג דרך שלבים מרובים. למזלנו, או בגלל הגאוניות של צוות הפיתוח, ה - Beermachine ביטלה את התהליך הארוך ,המסובך והמורכב של בישול בירה ביתית, והפכה את התהליך לחוויה פשוטה ... צעדים 1- 2 – ו.. 3.

1. מזוג מים לחבית האטומה של מכונת הבירה.
2. הוסף למים את אחת מהתערובות הבירה והשמרים הנמכרות לך באריזות סגורות וסטריליות.
3. אטום את מכונת הבירה והמתן 7 עד 10 ימים (כן, ההמתנה היא הדבר הקשה ביותר בתהליך).

לא יאומן אבל זה עד כדי כך קל. אין לכלוך, אין עבודה קשה, אין ריחות.


לב המערכת היא תערובת הדגנים שמיוצרת במיוחד בשבילך מרכיבים טבעיים בלבד. תערובת זו נמזגת ל לתוך מיכל שתוכנן על ידי מדענים ומהנדסים ועומד בכל דרישות התקנים בעולם המערבי . התערובת מתמזגת ונמסה בהומוגניות מים שמזגנו בתחילת התהליך. את כל שאר תהליך הבישול מבצעת ה - Beermachine באופן עצמאי ולכן הכנת בירה ביתית הופך לפעולה קלה ופשוטה.
ל - Beermachine יש שסתום שחרור לחץ אינטגראלי בכדי לשמור על רמה סבירה של גז דו-תחמוצת הפחמן (CO2) שנוצר בזמן התסיסה. בנוסף קיימת ב - Beermachine יחידת קרבוניזציה שבעזרתה ניתן לפמפם גז (CO2) לתמיסה וגם לחלל המכונה כדי ליצור לחץ נכון למזיגת הבירה. לאחר סיום תהליך הבישול אין צורך באחסון הבירה בבקבוקים וניתן לצרוך את הבירה עד תומה ישירות מהחבית . 
לאחר ההמתנה תוכל לכוון את בעבוע (מוגזות) הבירה בעזרת יחידת הקרבונציה המסופקת עם המכונה. יחידה זו יכולה להוסיף גז לבירה ולעשותה מוגזת ע"פ טעמך האישי. פמפום גז (CO2) יכול ליצור את הלחץ המתאים בתוך המכונה כך שתתאפשר מזיגת בירה עם "כיפת בירה" מפוארת בדיוק כמו שנמזגת בירה מחבית בפאבים.

מוצר ייחודי מסוגו

לא תוכל לקבל לעולם בירה יותר טרייה ויותר טעימה מהבירה שאתה מוזג מהמיכל בה היא יוצרה. אם אינך מתכוון לשדוד את מבשלת הבירה השכונתית באמצע הלילה, מכונת הבירה היא הפתרון הטוב ביותר בשבילך לקבלת תוצאה זו. 

זהו פלא? בירה נפלאה תוך 7 עד 10 ימים? אולי כן ואולי לא ( הכול בעיני המתבונן..) . אבל בטוח שיהיה לה טעם נפלא של פלא אמיתי. 
ישנם בעולם חיקויים אחרים ושיטות נוספות לבישול בירה ביתית שעולים פחות מה - Beermachine אבל לוקחים פי שלוש זמן ופי שלוש מאמץ ומפיקים תוצאות פחות טובות. אף אחד מהאלטרנטיבות הקיימות בשוק לא יכולה לשמור על הלחץ הדרוש בזמן תסיסה טבעית ובאותו זמן לבשל ולעצב את הבירה שלך .רובם ככולם גם דורשים ממך כחלק מהצלחת התהליך להוסיף הרים של סוכר !!! לא בתערובות הבירה שלנו!! – התערובות שלנו מכילות 100% מרכיבים טבעיים שהוכנו בקפדנות על ידי מבשלי בירה מקצועיים.

זו רק התחלה של שנים של הנאה וחסכון
לאחר שתסיים את הכנת הבירה שלך ההנאה עוד לא הסתיימה. ישנם גם כמה יתרונות נוספים שמעולם לא חשבת עליהם לגבי בישול בירה בבית.
הענק לחבר ולעצמך מתנה
אם יש בסביבתך מישהו שחשוב לך ובנוסף לזאת אוהב בירה שתף אותו ברעיון ה- Beermachine הוא בטח איש כלבבנו ויודה לך על שחשפת אותו לרעיון ה - Beermachine. כמובן שה- Beermachine יכולה להיות גם מתנה נהדרת לחבר, למישהו מהמשפחה וגם לעצמך. 

תעשה מישהו שמח ... – הזמן לו Beermachine.